Caravans International

NOVÉ! Prohlédněte si Katalog CI na rok 2015

Počátky výrobce obytných vozů Caravans International sahají do roku 1976. První karavany, které byly vyrobeny v této společnosti, představovaly skutečnou revoluci v karavaningu. Slavným se stal "Zelený karavan", přezdívaný mezi prodejci větrový bonbón. Byl to karavan pro každého, který podněcoval touhu k cestování.

Obytné automobily začala společnost vyrábět v roce 1978.

Dnes po více než třicetileté tradici ve výrobě karavanů a obytných vozů, má Caravans International přední postavení na trhu díky kvalitě vozidel. Společnost nabízí bohatou nabídku obytných vozů, vynikající poměr cena - výkon.

RIVIERA

Dynamický design změní Váš způsob cestování: maximální obyvatelnost, smysl pro detail, bezpečnost a spolehlivost. Vybavení vozů RIVIERA je vytvořeno pro náročné cestovatele, kteří milují bezpečná a krásná vozidla. Nesmí chybět design využívající přírodních barev, stejně jako ergonomický nábytek koncipován tak, aby umožňoval volný pohyb v prostorách interiéru. Tato série je určena pro cestovatele, kteří už mají zkušenosti s kempováním a kteří se rozhodli pro ještě pohodlnější způsob cestování.

SINFONIA

Dokonalá harmonie elegance, technologie a maximální přesnosti. Harmonický celek, ve kterém je koncept obývání vozu velmi prestižní záležitostí s konstruktivním řešením. Výborná vybavenost pro maximální komfort. Série se silnou osobností, která nabízí 7 různých modelů ve třech verzích pro náročné cestovatele zvyklé na pohodlí. Rozdílnost je patrná na první pohled – rafinovanost rozložení obytné i noční části, prestižní detaily, úplné vybavení, pokročilá technologie, excelence.

KYROS

Karavan Kyros je nejrozumnější volba pro všechny opravdové karavanové nadšence – díky kompaktnímu rozměru kombinuje nezávislost, snadné ovládání a diskrétnost, a umožňuje tak cestovat v naprosté svobodě a navštívit všechny druhy destinací – od center měst až po ty nejskrytější pláže. Totální cestovatelská svoboda inspiruje ty, kteří cestují v dodávce: dokonalá nezávislost, snadná manipulace a kompaktní rozměry ještě zintenzivňují pocit dobrodružství. Čerstvé vnější linie a smysl pro detaily interiéru dokonale odrážejí osobnost těch, kteří by si vybrali dodávku jako jejich ideální prostředek, jak dobrodružně poznávat svět.

MAGIS

Karavany série Magis představují kombinaci kvality a výkonu s cenou. Představují ideální příležitost jak se seznámit se světem. Středně velké obytné automobily pro pohodlné cestování a dovolenou pro celou rodinu.Všestrannost je společným jmenovatelem této řady.

MIZAR

Karavany řady Mizar se vyznačují výrazným designem, prestižní a vysoce funkční výbavou.

Karavany Caravans International

Karavany Caravans International